Září 2010

Iconky 0.1

30. září 2010 v 19:20 Iconky
Ahojky dneska jsem udělala ICONKU moju první iconku docela se mi povedla že jo Nazory ..???

Statistika (20.9. 2010 - 26.9. 2010)

28. září 2010 v 18:16 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (20.9. 2010 - 26.9. 2010) je:
Pondeli: 12
Utery: 19
Streda: 12
Ctvrtek: 8
Patek: 6
Sobota: 16
Nedele: 27

Celkem: 100

Mohlo to byt lepší

Diplomek pro mě 0.1

28. září 2010 v 18:07 DIPLOMKY PRO MĚ
Vyhrála jsem diplomek v tipovačce  dike moc je hezkej ...imagebam.com

Edward y Eclipse el personaje y pelicula más rentable de 2010

27. září 2010 v 15:59 Robert-Novinky

Podle celosvětového průzkumu profesionální licencí, Edward Cullen
je nejziskovější v roce 2010.
Asi 32% pracovníků si myslí, že Twilight a upír Edward Cullen, kterou hraje Robert Pattinson byl film a nejziskovější herec v roce 2010, následovaný Toy Story (27%) a Harry Potter (18%).


Presentli 0.9

27. září 2010 v 15:42 New
rrr

Ahojky tak začnu omluvou ,, Tak moc se omlouvám za to že moc neobíhám Affs moc mě to mrzí ale nemam čas !!  Jinak du asi dneska spat k sestřence tekže tady asi večer nebudu ..A v uterí mame volnou ale taky tady nebudu možna odpoledne a večer ,protože jedeme do Olomouce ( olimpie) .. Tak ja bu něco přidat .. =)

Doplomky pro vas 0.1

26. září 2010 v 11:13 DIPLOMKY PRO VAS
Tak tohle jsou diplomky za tipovačku 0.1 tak doufám že se vam aspon trochu líbí  =)

Diplomek
Ostatní mají v celim článku

Lay blogu 0.4

26. září 2010 v 10:46 Designy
Tenhle jsem dělala ja je to 4 LAY tohoto blogu

z

Lay blogu 0.3

26. září 2010 v 10:42 Designy
Toto byl 3 LAY

uz

Lay blogu 0.2

26. září 2010 v 10:41 Designy
Tohle byl mam pocit 2 LAY tohoto blogu =)

fd

Lay blogu 0.1

26. září 2010 v 10:37 Designy
Tohle byl 1 LAY na tomhle blogu

stránka
Pattinson, Stewart Filming In South America

25. září 2010 v 14:30 Robert-Novinky
imagebam.com

Jak je tohle za tepla? Došlo spekulace, že Kristen Stewart a Robert Pattinson by to 'čin' poprvé všude z Vancouver do Louisiany do Brazílie - a jejich soumrak co-star, Nikki Reed, potvrdil přesnou polohu řekl deflowering!
"Jsou natáčení pár [dny v Jižní Americe], ale I'm Not There", 22-rok-stará herečka potvrdila HollywoodLife.com výhradně na premiéře LA jejího nového filmu, Last Day of Summer, září. 22. "Je to Bella a Edward je líbánky."
Zdá se, že výrobci jsou udržování velké obrazovce verze Breaking Dawn docela Věrný knihy Stephenie Meyer je: fiktivní svatební spot je ostrově "Ostrov Esme", jen mimo pobřeží Brazílie.
Doufáme, že se Bella a Edward skutečné líbánky je stejně epos, jak je v knize také. Je-li, budete vidět spoustu nahoty, hubená-máčením R-Patz a kousání pekla ven polštář Protože nemohu ovládnout. Jak to, že pro horké?

Nikki Reed Is Over Acting - Her Career Plans

25. září 2010 v 13:50 Nikky-Noviky
imagebam.com

"Roztomilý" není slovo, my bychom použít přesně popsat hořké Nikki Reed jako Rosalie Hale upíří Twilight, ale přesto si je členem klanu Cullen, a my bychom po ní stýská, kdyby byly pryč. Bohužel, to zní jako hvězda, je připravena převzít pauzu od velké obrazovce a jít za-se-scény ve filmu biz!

"I přímý music video před několika měsíci, který byl opravdu děsivý, a je směr chci se pohybovat v" 22-rok-starý Starlet Told HollywoodLife.com výhradně na premiéře LA jejího nového filmu, poslední den léta, Sept.22. "[Chci víc] režie, produkce - Vytváření jen. Mám pocit, jako toto odvětví má tolik co nabídnout a někdy je to tak snadné jen uvíznout v jedné kategorii, a abych byl upřímný, Tato kategorie je opravdu plný právě teď. "

Je pravda, že tam je velká konkurence ze strany svých kolegů talentované hvězdičkou jako ona soumrak co-hvězda Kristen Stewart, Wall Street 2 je Carey Mulligan a Dívka s Rooney Mara Dragon Tattoo je, všichni mají penalta důsledně hlavní role. "Existuje mnoho mladých hereček teď tam venku," Nikki pokrčil rameny. "Jsme v matoucí čas právě teď, protože reality show odvětví se změnilo, a modelů se stávají herci. Je tu nic špatného s tím, ale mám prostě pocit, jako při tomto okamžiku ", raději bych krok do oblasti, kde tu více prostoru pro me za individuální as opposable k Být sněden zaživa ve svět naplněný with tak much soutěže. "

Myslíme si, že Nikki je báječná herečka, a my bychom rádi, aby ji i nadále působit na velké obrazovce, ale my jsme s ní: Hollywood je člověk člověku vlkem světě! Myslíte si, že by měla skončit v jednání, nebo muž, a dál snažit pro ty vytoužené role

Joe Jonas Can't Stop Arguing With Greene

25. září 2010 v 13:15 Ashley-Novinky
imagebam.com

To by mohl být problém v ráji již rumored pár pro Joe Jonas a Ashley Greene. Týdny poté, co dvojice byly spatřeny zamykání rty na veřejnosti, celebrity blogger Zack Taylor zprávu, která přinesla do střední člen Jonas Brothers a Alice Cullen z "Twilight Saga" série Dohadování se nemůže zastavit.

"Vše bylo perfektní na začátku, ale nemohou zastavit hned hádat o maličkosti," přítel páru Told Zack. Na důvod, proč, vnitřní zdroj řekl: "Joe je potřebný, a nemá rád honí a s žádnou kontrolu nad Ashley." Zasvěcených pokračoval, "v posledních několika týdny byly pro ně těžké, a pokud se situace nezmění, by mě nepřekvapilo, kdyby to skončilo brzo."

Na začátku září bylo oznámeno, že 23-rok-starý Ashley je hnací Joe blázen, aby se ujistil jsem pobyty zájem. Přítel časopisu herečka Told tepla, "Ona opravdu rád ho. Jako, hodně. Ale ona ví, že nemůže dát v příliš snadno nebo se budete pohybovat dál. Ona byla dost rezervovaný, a to je hnací Joe blázen." V době, tvrzení, že PAL úsilí dodání je v provozu od roku Joe čeká na každé její slovo.

Mezitím Joe bývalá přítelkyně Demi Lovato, která nedávno řekla, že ztratila ho trochu úcty k podání Ashley na turné s nimi. Chcete-li Hollywood život, řekla: "Myslím, že je tu určitá míra Respect that's ztratil Když se to stane, ale nemůžete nic dělat, Other, než pouze keep jít and být rádi, že jste Have někdo ve vašem life aby tebe pocínovat myslit o a trávit svůj čas. "

Pattinson And Stewart Obviously Together

25. září 2010 v 11:22 Kristen-Novinky
imagebam.com

Robert Pattinson a Kristen Stewart údajně Nejsou bláhový kdokoliv v souboru nového filmu K-Stew, když jde o jejich mlčenlivý Romance.
Jak jsme hlášeny dříve, Rob nedávno historický rozsudek soumrak co-hvězdy, když natočil On The Road v New Orleans.
Nyní na-Set Snitches jsou zasílány z dřeva ...
"Rob navštívil Kristen na natáčení, ale nebyl jsem na cestě," říká zdroj. "On byl velmi profesionální, zatímco ona byla natáčení - Samozřejmě, že jsem ví procesu.
"Všichni na posádky ho milovala. On byl upovídaný, většinou mluví o sportu, Londýně a chystá na další film Twilight.
"Nemohl jsem přestat Pobyt Jak štastný jsem byl na nějaké volno a jak jsem se cítil uvolněně!"
I když nebyly žádné velké veřejné projevy náklonnosti, bylo každému zřejmé, co se děje mezi párem, podle stejných zasvěcených.
"Rob a Kristen by servítky on-nastavit více časů než ne, ale také strávil čas ve svém přívěsu," říká zdroj HollywoodLife.
"Nebylo canoodling nebo PDA'ing reálné, ale bylo zřejmé, byli spolu, pár."
Jak to? No ...
"Kristen je místo, že ona je Pobyt v, ale jen velmi málo členů posádky znát místo," dodává zasvěcených.
"Na konci každého ze tří dnů, by se ona a Rob dovolenou spolu, protože tam byly rychlé obrátky za den, všichni jen předpokládat Šli rovnou domů. Měly by se vrátil společně na soubor ráno."
Vězněný! Rob má-byl v Londýně, ale budou moci jít do práce s Kristen znovu, když dvojice start natáčení počátkem listopadu Breaking Dawn.

Peter Facinelli: "Pittsburgh's Great"

25. září 2010 v 11:19 Peter-Novinky
imagebam.com
Hottie "Twilight" herec Peter Facinelli zastavil Mall v Robinson sobotu setkat a pozdravit se stovkami fanoušků Pittsburgh.
Facinelli hraje Dr. Carlisle Cullen v široce populární film série.
"Nemyslím, zpívat a já netančím, ale můžu podepsat své jméno docela dobrý," žertoval s davem Facinelli během "Twilight Fan Fest." "Děkuji vám za coming out k návštěvě mě. Miluji vás všechny," řekl jsem.
Část výtěžku z akce prospěch charity Limonády Alex je stojan, který pomáhá s Pediatric výzkum rakoviny.
Viz & být viděn Facinelli ptal se na jeho nejoblíbenější věc v Pittsburghu.
"Opravdu nevím, dostat se ven moc," řekl jsem, "já dostanu vidět lidi tady. I Say Vždy se můžete říct, jak velké město je od STI lidé a lidé byli vždy nádherné zde. So Pittsburgh je velké v me knize. "
Takže to, co je jeho oblíbená paměti z práce na "Twilight?"
"Mám tolik skvělých vzpomínek z natáčení a ze visí ven s herci. Dostanu ke splnění, takže jeho Tyto fantastické fanoušky bylo docela vzrušující být součástí něčeho jsem fanoušek a jsem si, že slovo v můj charakter, takže jsem nadšený, že jeho součástí, "řekl Facinelli.
Facinelli budou i nadále k vylíčení roli Dr. Cullen v "Breaking Dawn", poslední splátka "Twilight" ságy, která má být vydána v září 2011.
On je také známý pro jeho roli ve filmu "Can't Hardly Wait" a stal se hrdinou roku 2002 Fox televizního seriálu "Fastlane."Ashley in Hasper's Bazaar Two Outtakez

22. září 2010 v 18:54 Ashley-Photoshooty
Ashley ma new photoshoot fotila ho pro Hasper's Bazaar....


Fotka dne 2

21. září 2010 v 20:48 Fotka dne
↓ Ahojky fotkou dne je ↓

imagebam.com

Ashley - Joins Twitchange.com

21. září 2010 v 20:28 Ashley-Videa

Už jste někdy chtěli vykřiknout z Ashley Greene na Twitter? No teď máte šanci vyhrát právě to. Ashley Greene je pro nabídku v první Celebrity charity Twitter. Zde jsou podrobnosti o lásce a video z Eva Longoria. Můžete nabídka pro Ashley tady (http://stores.ebay.com/TwitChange-Auction/_i.html?_nkw=Ashley+Greene+&submit=Search&_sid=1022455218) a postupujte podle charity @ Twitchange. Existuje TON hvězd dát pryč tak víc než jen sledovat, zmiňující nebo retweet. Mluvím telefonní hovory na hru vstupenky na osobní návštěvy. (LeVar Burton přijde na vítěze svého aukcí domu a já si to přejí, mám peníze na nákup, že!). Umožňuje jim to, co zasít Twilight fanoušci jsou vyrobeny z!Pouze globální celebrity aukci, kde Twitter uživatelé mohou snaze získat tři věci: je třeba se řídit jejich oblíbené celebrity na Twitter, retweeted, nebo zmínil se o nich ve zvláštní pípání!
Fanoušci, že obdivovat zejména na osobnosti, podniky, které chtějí být uvedeny na obrovským publikem, a obecně prospěšné lidem, že prostě chtějí, aby jejich peníze využít velký důvod pro děti na Haiti.Nabízení cen začíná na 15 září 2010 a končí dne 25.září 2010


Tipovačka 0.1

20. září 2010 v 20:30 Tipovačky
Tak dneska jsem vam slíbíla soutěž a rozhodla jsem se že to bude tipovačka
tak si skuste tipnout správně


Jakou barvu mam županu =)

1) Modrou
2) oranžovou
3) zalenou


Presentli 0.7

20. září 2010 v 20:26 New
dfg

Ahojky SB  jak se mate ??
Snažin se obíhát co nejčastějš .. Aspon 3x do tydne někdy až 5 xtydně ..
Dneska jsem dostala 1 z čJ  a z Pč.. Ale za to dostanuasi 3 z Dejepisu ..
Tak ja se du asi divat na TV mozní jsem dam nějakou soutěž ...Statistika (13.9. 2010 - 19.9. 2010)

20. září 2010 v 20:01 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (13.9. 2010 - 19.9. 2010) je:
Pondeli: 12
Utery: 14
Streda: 14
Ctvrtek: 6
Patek: 6
Sobota: 12
Nedele: 15

Celkem: 79

No a thle je nejnovější statistika ..

Statistika (6.9. 2010 - 12.9. 2010)

20. září 2010 v 20:00 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (6.9. 2010 - 12.9. 2010) je:
Pondeli: 17
Utery: 19
Streda: 9
Ctvrtek: 15
Patek: 6
Sobota: 13
Nedele: 9

Celkem: 88

Tohle je nevštěvnost ještě zaza ninulím tydnem =)